Aden Concept Fıçı Üretiminde Öncü Firma

Aden Concept Fıçı Üretiminde Öncü Firma

Aden Concept, Meşe Fıçı konusunda adından söz ettiren firma olmayı başarmıştır. Günümüzde insanlar bir çok ürününü evinde kendisi yapma yoluna gitmektedir. Bu bağlamda turşu, sirke, şalgam, zeytinyağı, zeytin, şarap, rakı, viski vb. yapımına uygun olan Aden Concept Meşe Fıçıları da doğal ve lezzetli ürünler elde etmek isteyen insanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Fıçılarımız, içerisine koyduğunuz ürüne koyulduğu günden itibaren aromasını vermeye başlamaktadır. Fıçılarımızda bekleterek kendi yaptığınız ürüne vanilya, kızarmış ekmek, tarçın, zencefil, tütsü, karamel, kahve, tereyağı gibi aromaların geçmesi sağlamış olursunuz. 

Kullandığımız meşe cinsi, ülkemiz topraklarına ait olan Zonguldak'ın Devrek bölgesinde yetişen Akmeşe grubuna ait olan Macar Meşesi'dir.

Fıçılarımızda hiç bir kimyasal kullanılmamakta; sadece meşe, kromnikel çember ve vida kullanılmaktadır. İç kapak kısmına sızdırmazlığının kolay sağlanabilmesi amacı ile sağlığa kesinlikle bir zararı olmayan gıda parafini kullanılmaktadır. Dış yüzeylerine ise şişirilirken dışa sızan suların fıçıda kararma yapıp görsel bir hoşnutsuzluk oluşturmaması amacı ile su bazlı sürülmektedir.

Fıçılarımızın şişmemesi durumunda içerisine su dışında herhangi bir ürün koymadığınız sürece fıçımız bizimdir.

Aden Concept, bugün N11, Gittigidiyor gibi  eticaret sitelerinde, kendi sitesinden sipariş alarak, ve Ankara'da ki kendi yerinde satışlarına devam etmektedir.

Üretim ve fıçılarımızı yakından görmek için bizi Kavaklı Mahallesi, Siteköy Sanayi Sitesi No:178 adresinde ziyaret edebilirsiniz.