Hakkımızda - Aden Concept Meşe Fıçılar
Çağrı Merkezi
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Tamamı el emeği olan, müşterilerimize özel ürünlerimizle, farklı tasarımlar yaratarak, mutlu müşteri prensibini esas alarak, hayal edebileceğiniz bütün ürünleri tasarlayıp üretiyoruz.Müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil; aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da gerekmektedir. Bunun bilincinde olarak, çalışmalarımızı her gün geliştirmek başlıca amacımızdır.

 
MUTLU MÜŞTERİ

Bizim önceliğimiz, müşterilerimizin mutluluğu. Yaptığı işten zevk alan, bunu ürünlerine ve müşteri ilişkilerine de yansıtan ve bu sayede mutlu müşteri fikrini kendine ilke edinmiş bir firma olarak müşteri memnuniyeti en temel esaslarımızın başında gelmektedir.

 
MİSYONUMUZ

Misyonumuz, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını gözeterek esnek, yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimiz ile müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürünler tasarlayıp sunmaktır.

 
VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek; güvenilir, kaliteli, tavsiye edilen ve uygun fiyata tasarım ile özdeşleşen bir marka olmak ve marka bilinirliğimizi sürekli artırmaktır.

Güvenli Kargo
Siparişiniz özenle kargolanır
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Ücretsiz İade
Anında Ücretsiz İade