1 lt Meşe Fıçı - Aden Concept Meşe Fıçılar
Çağrı Merkezi
  • Text
  • Text
  • Text
  • Text
1 lt Meşe Fıçısı
(0 Değerlendirme)
Aynı Gün Kargo 6 İş Günü
Marka
Stok Kodu
:   1210
Stok Durumu
:   Mevcut
Kargo Ücreti
:   50.00 TL
Sepette 1,500.00 TL ve üstü için kargo bedava

Musluklu ve ayaklı 1 lt meşe servis fıçısı

1,750.00 TL
Adet

Sofra ve masa dekorlarınızda farklılık yaratır ve servislerinizi kolaylaştırır.

Geleneksel fıçı üretim teknikleri ile ömrünü sanata adamış yetenekli ustaların üretimini yaptığı meşe fıçılar, doğallığını kaybetmeden ve hiç bir kimyasal katmadan korumak ve yıllandırmak istediğiniz ürünler için en doğru seçim olacak. Bunun yanında da en sıra dışı dekorasyon ürünü olarak evinizin dekorunu tamamlayacak.

AHŞABIN DOĞALLIĞI ARTIK HER YERDE.

Ebat: 12*13*22 cm -1,4 kg

Fıçının Kullanım Alanları:

- Şalgam, zeytinyağı, şarap, viski, sirke vb. sunumu. Şalgam yapımı

- Zeytinyağı yapımı

- Sirke Yapımı

- Turşu yapımı (ilandaki fıçımız sıvılar içindir. Turşu ve zeytin fıçılarımız özeldir.)

- Zeytin Yapımı (ilandaki fıçımız sıvılar içindir. Turşu ve zeytin fıçılarımız özeldir.)

- Şarap yapımı

- Viski yapımı

- Rakı Yapımı Bunların dışında fıçılarımız sofra dekorlarınızın tamamlayıcısı ve evinizin en sıradışı dekor ürünü olmaya da aday.

Fıçılarımızda " orta derecede toasting işlemi" uygulanmaktadır. Ürünün kapak çevresinde sızdırma riski daha yüksek olduğu için bunu önlemek amacı ile ince tabaka sağlığa zararsız gıda parafini uygulaması yapılmaktadır. Diğer yerlerinde bir işlem uygulanmamaktadır. 

Kullanımı Şekli: Ürünü kullanmadan önce su ile doldurarak şişme işleminin yapılması gerekmektedir. Doğal meşe ağacından üretildiği ve hiç bir kimyasal madde kullanılmadığı için sızdırmazlığı bu şekilde sağlanmaktadır. İlk su koyduğunuzda üründe ufak sızmalar olabilir. Sızmalar olunca tekrar su ekleyiniz. Bir süre sonra fıçınızın dışarısında şişerken oluşan ıslaklıklar kaybolacak ve bu sayede ürün sızdırmaz hale gelecektir. Sızdırmaz hale geldiğinde içindeki suyu boşaltıp dilediğiniz ürünü koyabilirsiniz. Ürün içerisindeki sıvıyı tükettiğinizde ve tekrar kullanmayacağınız zaman ürünü bir miktar su ile dolu halde kaldırınız. Sızdırmazlık sağlanırken ürünün dışarısına sızan suların yaptığı lekenin kötü bir görüntü yaratmasına engel olmak amacı ile ürünün dışarısına sağlığa zararı olmayan ve içindeki ürün ile hiç bir şekilde temas etmeyen su bazlı sürülmektedir.

Dikkat: Fıçılarınıza hiç bir şekilde sıcak su koymayınız. Ilık su ile çalkalayınız.

Fıçılar İçin İade Koşulları: İçerisine ürün konulmamış olan fıçılarda iade ve değişim yapılmaktadır. Ancak kesinlikle su dışında hiç bir şey konulmamış olması gerekir. Sizin içerisine şarap koyduğunuz bir fıçıyı başka bir müşterimize farklı bir ürün koyması için satmamız etik olmayacağı için ürün konulmuş fıçılarda iade ya da değişim yapılmamaktadır.

Sızdırmazlık sağlanması bir ay kadar hatta bazen birkaç gün daha fazla sürebilmekte olduğundan bir ay sonra hala sızdırması aynı şekilde devam etmekte olan fıçılarınızın değişim ya da iadesi yapılabilmektedir. Ancak su dışında ürün konmaması yine şarttır. 

NOT: İstenirse talebiniz doğrultusunda fıçılarda sızdırmazlık işlemi sağlanıp daha sonra da kargolanabilmektedir. Ancak destek bölümünden ya da whatsapp üzerinden sipariş numaranız ile birlikte talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER
3,350.00 TL
4,750.00 TL
Stokta Yok
2,899.00 TL
3,499.00 TL
Güvenli Kargo
Siparişiniz özenle kargolanır
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Ücretsiz İade
Anında Ücretsiz İade